Wynajem Internetu

Internet satelitarny wynajemJeśli potrzebujesz Internet tylko na kilka dni możemy wypożyczyć Ci zestaw do satelitarnego odbioru Internetu. Bez abonamentu, bez umowy na rok czy na dwa lata.

Idealnie sprawdza się w transmisjach telewizyjnych i radiowych do realizacji wydarzeń sportowych, kulturalnych czy koncertów.

Wynajem Internetu na krótki okres czasu to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Niemal każdy z nas znalazł się w sytuacji, kiedy dostęp do mobilnego, szybkiego Internetu jest nieodzowny: szkolenia, delegacje, wyjazdy na stypendia czy podróże badawcze.

Wynajem internetu to doskonałe rozwiązanie dla pracujących w terenie alt także na wakacje czy eventy firmowe. Internet na miesiąc to nowość w naszej ofercie. Bez umowy długoterminowej Państwo wiązać roczną umową i zobowiązaniami finansowymi.

Bez zobowiązujących, długoterminowych umów, bez wielomiesięcznych zobowiązań finansowych wynajem „internet na miesiąc” teraz już możliwy!

Wraz z Internetem oferujemy Państwu wynajem routera WIFI który umożliwi rozdzielenie łącza na wiele komputerów w tym laptopów.

Internet, który oferujemy działa w każdym miejscu w Polsce i w Europie, gdzie jest pusta przestrzeń nieba od strony południowej (ustawienie anteny satelitarnej)

Koszt wynajmu zestawu do odbioru Internetu na okres jednego miesiąca

Pakiet1520MAX25 IP
Szybkość łącza15/6 Mbps20/6 Mbps22/6 Mbps22/6 Mbps
Limit30 GB  40 GB80 GB25 GB
Czas najmu1 miesiąc 1 miesiąc1 miesiąc1 miesiąc
Cena899 netto999 netto 1099 netto1150 netto
Kaucja0 zł0 zł0 zł0 zł
Kolejny miesiąc199 netto259 netto359 netto299 netto